Altınyıldız Cami Halıları; 1997 yılından itibaren sektörün öncüleri arasında yer alarak, üretici ve dağıtıcı olarak; cami halıları, otel halıları, yurt halıları ve duvardan duvara halı ürünlerinde hizmet sunmaktadır. 2020 yılında markaya kimlik kazandırmak amacıyla yapılan isim değişikliği ile birlikte  sektöre içerisinde perakende ve toptan satış alanında da hizmet sağlamaya başlamıştır. Altınyıldız Cami Halıları, sektörün öncüsü olmanın verdiği inovatif ruhu, hazırladığı eşsiz halı dokumalarıyla kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Altınyıldız Cami Halıları, Türkiye ve dünya çapında bir marka oluşturmak amacıyla; müşterilerine en kaliteli ürünü, en uygun fiyata getirmeyi marka vizyonu haline getirmiştir. Bu noktada da kurumsallaşma standartlarını müşteri memnuniyeti üzerine inşa etmiştir.

 

Altınyıldız Cami Halıları olarak Manisa Demirci’nin dünya standartlarında oluşturduğu “Duvardan Duvara Yün Halı” ürününü, hem yerli hem de yabancı müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktayız. Bu noktada ürünün sahip olduğu kalite, uzun ömür ve 25 yıl kullanım garantisi, ürünü tercih eden kullanıcıların en çok dikkat ettiği opsiyonlar arasında yer almaktadır.

 

Altınyıldız Cami Halıları Olarak Hedeflerimiz

 • Altınyıldız Cami Halıları olarak sektör içerisinde 23 yılda yetiştirdiğimiz, istihdam sağladığımız ve gelecek nesillere aktardığımız mesleğimizi, daha yüksek standartlarla ve çağın teknolojisine uygun olarak sürdürmek ve yeni istihdamlar yaratmak.
 • Altınyıldız Cami Halıları olarak oluşturduğumuz üretim ağında en son teknoloji ürünlerini kullanarak, çağın yönlendirdiği değil, çağa yön veren standartlara sahip olmak.
 • Şehrimizin ve beldemizin bir simgesi olan “Duvardan Duvara Yün Halı” markasını ve markanın getirdiği standartları daha yüksek çizgiye getirmek ve her kullanıcının memnuniyetini kazanmak.
 • Halıcılık sektöründe üretim, dağıtım, satış ve satış sonrası hizmet anlayışında her daim güler yüzlü olmak ve her müşteriye işimizin ilk gününde olan heyecan ile yaklaşmak. Müşteri memnuniyeti odağıyla hizmetimizi sağlamak.
 • En kaliteli ürünü ve hizmeti, en uygun fiyat ile müşteri ile buluşturmak.
 • Otel, yurt, cami ya da duvardan duvara halı anlayışını, sektör içerisinde yer alan alternatif mesleki iş kolları ile bir araya getirerek, dayanıklı ve uzun ömürlü halılarımızı daha fazla mecrada paylaşmak.

 

Altınyıldız Cami Halıları Ne Vaat Etmektedir?

Altınyıldız Cami Halıları, sektör içerisinde yer alan alternatif halı üretici rakiplerine nazaran halılarını tercih eden müşterilerine, yüksek standartlı bir deneyim vaat etmektedir. Altınyıldız Cami Halıları ile birlikte;

 • Otel, Yurt ve Cami başta olmak üzere birçok meslek ve yaşam alanında zemine ya da duvardan duvara halı döşetmeniz mümkün hale gelecektir. Özellikle tercih edilen otel halıları, yurt halıları ve cami halıları başta olmak üzere sektör içerisinde tercih edebileceğiniz birçok modele de sitemizden ulaşabilirsiniz.
 • Yün ve Akrilik üretim modellerimiz arasından ihtiyacınıza uygun olan modeli belirleyip seçebilirsiniz.
 • Desen seçenekleri arasında göbek, saflı ve camiler için özellikle tercih edilen seccade baskı modellerini seçebilirsiniz.
 • Uzun ömürlü kullanım sağlar.
 • Kolay alev almaz.
 • 40 yıl kullanım ömrü vardır.
 • 25 yıl kulanım garantisi sunar.
 • Diz izi, ezilme ya da çökme gibi durumlar asla oluşmaz.
 • Renk, boya, desen ve dikiş atmama garantisi.
 • Toz tutmaması için dokuma arasında yapılan sıkı araçlar sayesinde; iki yıkama arası daha uzun süre, sağlıkla kullanabileceksiniz.
 • Tanılama ve ölçüleme ücretsiz şekilde Altınyıldız Cami Halıları olarak şirketimizden yapılabilmektedir.
 • İnsan sağlığına olumsuz bir etki bırakmaması açısından, antialerjik renktin boya ile süslemeler gerçekleştirilmektedir.
 • Alternatif model seçenekleri ve desen seçenekleri arasından, ihtiyacınıza uygun modeli seçebilir ya da kendi arzuladığınız deseni, logonuzu ya da isminizi eklettirebilirsiniz.
 • Temizlik işleyişi oldukça basit olarak yapılabilmekte, yerinden sökmek bile zorunda değilsiniz.
 • Yüksek kalite, uygun fiyat garantisi.
 • Her halı dokuması özel olarak yapılarak, müşterilerin taleplerine göre dokunmaktadır.

 

Kısaca müşterilerimize sektörün en iyi cami halılarını, en uygun fiyata sağlayarak, kullanıcı dostu ürünler ortaya çıkartmaktayız. En uygun fiyata cami halıları almak için bugün siz de sitemizi ziyaret edebilir ve alternatif modeller arasında dilediğiniz tercihte bulunabilirsiniz.

 

Altınyıldız Cami Halıları Olarak Misyonumuz

Kısa ve orta vadede, müşterilerimizin taleplerine en iyi üretim biçimimizle karşılık vererek, en uygun fiyata hizmet sağlamaktır. Uzun vadede eylem biçimimizi kurumsallaşma standartlarımızla bir araya getirerek, dünya standartlarında dağıtım ve satış ağı oluşturarak daha geniş alanlarda hizmet sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu da beldemize, şehrimize ve ülkemize ek istihdam yaratacaktır.

 

Günümüz teknolojisinde yer alan maksimum dijitalleşmeyi sağlayarak, üretim ve dağıtım ağında en yüksek standartı yakalamayı planlamaktayız. Her alanda inovasyon planlayarak, mesleğimizin getirdiği dokumacılığı iş ağımızın eriştiği her alanda yaşatacağız.

 

Üretim, dağıtım ve kurulum ağında, müşteriye her zaman bütçesine uygun fiyatlar çıkartarak, müşteri memnuniyeti kazanmaya yönelik hareket ederek ilerlemeyi sürdüreceğiz.

 

Avrupa ve dünya standartlarında uygulanan dayanıklılık testlerini sürdürecek, lisans ve sertifikalarımızla farklı ülkelerde de hizmet ağımızı sürdüreceğiz.

 

Altınyıldız Cami Halıları Olarak Vizyonumuz

Altınyıldız Cami Halıları olarak en büyük vizyonumuz, sektör içerisinde “Kaliteli Cami Halıları” ya da “Kaliteli Otel Halıları” denildiğinde akla gelen ilk marka olabilmeyi başarabilmek. Misyonlarımız arasında yer alan aşamalarla birlikte, müşterilerimize de bunu aşılamayı başarabilecek, müşterilerimizi potansiyel marka temsilcilerimiz haline getirebilmek. Müşterilerimizin arzuladıkları standartı ve ihtiyaçları doğrultusunda tercih edebilecekleri bütün ürünleri, bütçelerine uygun standartlarda sunabilmek ve bu doğrultuda sektörün rekabet unsurunu yüksek standart ve düşük fiyatlara sabitleyebilmek.

 

Sektörü 3-4 alternatif meslek kolu ile kısıtlamayacak, alternatif sektörlere de cami halılarını ve sağladığı kalite standartlarını sunarak, onların kazanımını da sektöre kazandırmayı hedefliyoruz. Çeşitliliğin sadece desen, materyal ve renk ile sınırlandırmayarak, buna ek olarak farklı malzeme ve farklı kalıplar oluşturarak, inovatif çalışmalar yürütmeyi hedefliyoruz. Türk kültürünün bu eşsiz yapısını, bir dünya markası ve standartı haline getirmeyi amaçlıyoruz.

 

Altınyıldız Cami Halıları Ürünleri

Altınyıldız Cami Halıları ürünleri içerisinde yer alan alternatifler arasında, siz de ihtiyaçlarınıza uygun modelleri beğendiğiniz modellere uygun olarak seçebileceksiniz. Tasarım kısmından başlayarak, seçebileceğiniz onlarca farklı model, renk ve materyal arasından seçim yapabilecek ve üretim kısmında da bu standartlara uygun bir biçim yakalayabileceksiniz. Ürünlerin tamamı; güve yemez, alev almaz, toz tutmaz ve antibakteriyel standartlarda oluşturulmuştur. Tüm bunları da lisanslarıyla bir araya getirmektedir. Yüksek kalite standartlarıyla, teknoloji ve alınterinin eşsiz bir birleşimi olarak 40 yıla kadar kullanım ömrü sunmaktadır. Üstelik ilk 25 yılı da Altınyıldız Cami Halıları garantisiyle sizlerle olmaktadır. Her üretimimiz özel olarak oluşturularak, %100 yün eve akrilik modellerimizle hizmet sunmaktadır. Tamamen kullanıcıların taleplerine ve yoğunluğuna bağlı olarak, bölgesel iklim koşulları da planlanarak hazırlanan dokumalar, kullanıcıların uzun vadeli kullanmaları için gerkene özen ile birlikte yerleştirilir. En uygun fiyata sağlanan bu standartları siz de daha sık yakalamak için bugüne özel fiyatlarla sitemize girebilir ve ürünlerimiz arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Altınyıldız Cami Halıları Modelleri

Altınyıldız cami halıları modelleri, genel olarak yün ve akrilik modeller olmak üzere ikiye ayrılır. Bu modellerin yer yer karışımları kullanılsa da, müşterilerin tercih ettikleri modeller bu opsiyonlar arasında yer almaktadır. Tercih edebileceğiniz modellerin, kullanım alanları, birbirlerine göre farklı avantajları ve kullanım ömürleri arasında değişiklikler bulunabilir.

 

Otel, yurt ve camilerde sıklıkla kullanılan bu modeller arasında tercih yapmakta zorluk çekiyorsanız, siz de sitemiz içerisinde yer alan iletişim bölümünü ziyaret ederek mail, telefon ya da adresimizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Altınyıldız Cami Halıları olarak sunduğumuz bütün ürünlerde yüksek standartlı dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü standartlaşmış bir misyonumuz olarak ele alarak, her müşterimizi memnun bir şekilde uzun ömürlü kullanım sağlamasını hedeflemekteyiz. Materyallerimizde kullandığımız kaliteli malzeme sayesinde rutubet, nem ya da kir tutmadan 40 yıla kadar kullanmanız mümkün hale gelmektedir. Detaylı ürün bilgilerimiz için ürün sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Altınyıldız Cami Halısı Desenleri

Altınyıldız Cami Halıları ailesine bağlı bulunan 16 farklı desen, kullanıcılara ihtiyaçları doğrultusunda opsiyonlar sunuyor. Bu desenler arasında renk opsiyonları ve yine seçiminize bağlı materyal değişiklikleri de sunulabilmekte. Dayanıklı yapısı ve renk atmaz garantisiyle, 40 yıla kadar sunulan kullanım ömrüyle siz de memnun kalacaksınız. Bugüne özel fırsatlarla siz de Altınyıldız Cami Halıları’na ulaşarak, en kaliteli cami halıları arasında istediğiniz modeli seçip en uygun fiyattan satın alabileceksiniz. Yılların verdiği deneyim ve sektör içerisinde sağladığımız irtibat ile siz de doğru adresten alışveriş yapmanın keyfini sürebilirsiniz. Mavi, hardal, kırmızı, turkuaz, yeşil ve opsiyonel tonları arasında istediğiniz desende halıyı seçebilirsiniz.