background

Hakkımızda

Altınyıldız Halı Hakkımızda
Altınyıldız Halı Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Altınyıldız Halı; 1997 yılından itibaren sektörün öncüleri arasında yer alarak, üretici ve dağıtıcı olarak; cami halıları, otel halıları, yurt halıları ve duvardan duvara halı ürünlerinde hizmet sunmaktadır.

2020 yılında markaya kimlik kazandırmak amacıyla yapılan isim değişikliği ile birlikte sektöre içerisinde perakende ve toptan satış alanında da hizmet sağlamaya başlamıştır. Altınyıldız Halı, sektörün öncüsü olmanın verdiği inovatif ruhu, hazırladığı eşsiz halı dokumalarıyla kullanıcılarıyla buluşmaktadır. Altınyıldız Halı, Türkiye ve dünya çapında bir marka oluşturmak amacıyla; müşterilerine en kaliteli ürünü, en uygun fiyata getirmeyi marka vizyonu haline getirmiştir. Bu noktada da kurumsallaşma standartlarını müşterileri memnuniyeti üzerine inşa etmiştir.

Altınyıldız Halı olarak Manisa Demirci’nin dünya standartlarında oluşturduğu “Duvardan Duvara Yün Halı” ürününü hem yerli hem de yabancı müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktayız. Bu noktada ürünün sahip olduğu kalite, uzun ömür ve 25 yıl kullanım garantisi, ürünü tercih eden kullanıcıların en çok dikkat ettiği opsiyonlar arasında yer almaktadır.

WhatsApp