background

Akrilik Cami Halısı

Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

A201 - MAVİ

Akrilik Cami Halısı

A202 - BORDO

Akrilik Cami Halısı

A203 - TURKUAZ

Akrilik Cami Halısı

A204 - HARDAL

Akrilik Cami Halısı

A205 - KİREMİT

Akrilik Cami Halısı

A206 - MAVİ

Akrilik Cami Halısı

A207 - BORDO

Akrilik Cami Halısı

A208 - HARDAL

Akrilik Cami Halısı

A209 - KİREMİT

Akrilik Cami Halısı

A210 - HARDAL

Akrilik Cami Halısı

A211 - MAVİ

Akrilik Cami Halısı

A212 - BORDO

Akrilik Cami Halısı

A213 - TURKUAZ

Akrilik Cami Halısı

A214 - KİREMİT

Akrilik Cami Halısı

A215 - MAVİ

Akrilik Cami Halısı

A216 - HARDAL

Akrilik Cami Halısı

A217 - TURKUAZ

Akrilik Cami Halısı

A218 - TURKUAZ

Akrilik Cami Halısı

Akrilik cami halısı, üretimde kullanılan içeriği nedeniyle doğada uzun süre çözünme yaşamaz. Geç çözünme kaynaklı akrilik halılar uzun ömürlüdür. Akrilik cami halısı nedir denince akla sıvıları içine emmeyen, neme ve ıslaklığa karşı dayanıklı halılar gelir. Akrilik cami halı modellerinin neme bağlı küf yapma ihtimalleri çok azdır. Akrilik cami halı özellikleri küf yapmama yanında halılarınızın leke tutmamalarını sağlar. Akrilik cami halıların yıpranması ve deforme olması oldukça zordur. Akrilik cami halılarının materyali sentetiktir. Sentetik bir materyal kullanılmasına rağmen dokusu yumuşak ve rahatlatıcıdır. Yün akrilik halı yün cami halısı konforunu yaşatır. Bu konforu sağlamasının nedeni yün materyalinden yararlanılması olur. Günümüzde gelişen teknoloji ile üretim teknikleri değişim gösterir. Bu gelişim ve değişimle akrilik cami halı çeşitleri kaliteli, dayanıklı ve konfor sağlayan bir halıdır. Akrilik iplik halı bazı çeşitlerinde sentetik ve doğal ipliklerle karıştırılarak oluşturulur. Gerçek ince akrilik halı tamamı ile iplik kullanılmadan üretilen halılardır. Kıyafetlerde ve halılarda kullanılan akrilik materyali insan sağlığı için zararlı değildir. Kullanıcıların sağlık sorunları içerisinden alerji ve solunum yolu rahatsızlıklarınız mevcut ise akrilik halıyı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Küf yapma olasılığı çok az olan akrilik halının iplik yapısı, alerjenik durumlara yol açmayabilir. Akrilik halılar zarif ve şık halılardır.

Akrilik cami halıları düzenli temizlik ister. Ölçüleri büyük olan akrilik halı cami modelleri bakımı kolaylıkla yapılabilir. Akrilik halıların lekelere karşı direnci ve dayanıklılığı akriliğin bakımını kullanışlı hale getirir. Akrilik cami halı temizliğini elektrik süpürgesi yardımıyla halının materyaline zarar vermeyecek şekilde her gün süpürebilir, tozdan kurtarabilirsiniz. Akrilik cami halı temizliğinde doğru temizlik ürünlerini seçmek önem taşır. Akrilik halıları 30 derece sıcaklıkta makinede sıkma yaptırmadan yıkayabilirsiniz.

Akrilik Cami Halısı Fiyatları

Camilerde birçok cami halısı rahatlıkla kullanılabilir. Camilerde sıklıkla kullanılan halı modellerinden bir tanesi de akrilik cami halılarıdır.
Akrilik cami halısı fiyatları;Halının üretiminde kullanılan iplik türüne, m², modeline ve daha birçok unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Talep etmiş olduğunuz akrilik cami halısı fiyatı hakkında bilgi almak isterseniz.
Desenlerimiz bölümünde size uygun bir desen seçimi yapınız ve desen kodunuz bize iletin.

Seçmiş olduğunuz desenin, duvardan duvara döşenecek cami halısı içim metrekare ölçüsünü bizimle paylaşınız.

Biz sizin için ister ücretsiz keşif isterseniz telefon ile fiyat bilgisini geri dönelim.

Yukarıda adımlara başlamak için web sitemizden Menü > Cami halısı üzerinden açılan menü ile;
seçeneklerinden istediğinizi seçip hemen başlayabilirsiniz.
WhatsApp