Cami Halısı Neden Yün Olmalı? Demirci Halısının Önemi Nedir

Altınyıldız %100 Yün Cami Halısı

Cami Halısı Neden Yün Olmalı?

Cami halıları, uzun süren kullanım ömürleri ve dayanıklı yapılarıyla insan sirkülasyonun çok olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Cami halılarında temel kıstas hammaddesi üzerinden belirlenmektedir. Bu noktada opsiyonel olarak tercih edilebilen yün ya da akrilik modeller, hem halının ömrünü hem de dayanıklılığını doğrudan belirlemektedir. Akrilik çeşitli kimyasalların bileşiminden bir araya gelse de, yün halılar %100 organik yapılarıyla kullanıcılara daha sağlıklı ve dayanıklı bir yapı vaat etmektedir. Üretim alanında oluşturulan çalışmalarla birlikte cami halısı, duvardan duvara halı ya da otel halısı klasmanında yapılan üretimler, artık son teknoloji ile bir araya getirilerek kullanıma sunulmaktadır. Altınyıldız Cami Halıları olarak da sizlere sağladığımız modeller arasında bütün lisanslar bir araya getirilerek sunuş yapılmaktadır.

 

Cami Halısı Yün mü, Akrilik mi?

Cami halısı tercihlerinde hijyenik, dayanıklı ve uzun kullanım ömrü olan modeller daha çok tercih edilmektedir. Altınyıldız Cami Halıları, sağladığı hizmetlerle birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümleri sağlamak için gereken teknolojiyi, 30 yılı aşkın deneyimiyle birleştiriyor. Böylelikle kaliteli bir işçiliğin yanında, uzun süren bir kullanım ömrü de ortaya çıkıyor. Kutsal mabetlerin temizliklerinde, Covid-19 sürecinin ardından özellikle kullanılan dezenfektanların halı üzerinde iz bırakmaması ve halının materyaline zarar vermemesi önem taşımaktadır. %100 yün cami halılarında bu tür değişken koşullara karşı çabuk adapte olabilecek bir yapı mevcutken, akrilik modellerde aynı dayanıklılık maalesef gözlenemeyebilir.

 

Cami halılarının bu kadar yüksek insan sirkülasyonu yaşaması, halıların temizliklerinin ve kullanımının stabil kalmasını zorlaştırabilir. %100 yün cami halılarında bulunan dokuma teknolojisi sayesinde kısa sürede temizlik yapılabilir ve buna uygun olarak da tekrar kullanıma hazır hale gelebilmektedir. Yün cami halı modelleri ile ilgili desenlere ve alternatif modellere sitemiz üzerinden bugün ulaşabilirsiniz.

 

Neden Yün Cami Halısı?

Halı dokuma işi yüzyıllardır bu coğrafyada yer alan bir kültürel mirastır. Türkiye’nin bu alanda en geniş hizmet ağlarından birini oluşturan Manisa Demirci bölgesi, %100 yün cami halılarının üretiminde bir dünya markasıdır. Üstelik yün cami halılarını sadece ibadethaneler için değil; yurtlar, oteller ve duvardan duvara süslemeler için de hazırlayabilmekteyiz. Ülkemizin bu alanda sağladığı standartlar, dünya standartlarında bir ölçüye ulaşarak, başta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya ithalat yapmamıza olanak sağlamıştır.

 

Yün cami halıları kullanımda oldukları süre itibariyle ortalama 50 yıllık kullanım ömürleri, dayanıklılıkları, yalıtımları ve çabuk temizlenilebilir özellikleriyle bir ömür kullanım sağlamaktadır. Altınyıldız Cami Halıları da halılarına 40 yıl garanti, 50 yıl kullanım ömrü sunarak, bu noktada çıtayı en üste çeken firmalar arasında yer almaktadır. Sektörün öncüsü olmanın verdiği gurur, 20 yıllık deneyimimizin verdiği bilgi ile size son teknoloji dokuma halıları, bütçenize uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

 

Yün Cami Halısı Dokuması

Yün cami halısı yüzyıllardır özellikle Ege bölgesinde üretimi yapılan bir kültürel mirastır. Kök boya ile yapılan yün halı dokuması, zaman ile el emeği göz nuru yapısını kaybetmeyerek bunu son teknoloji ile buluşturdu. Bu sayede yün cami halısı dokumasında hem alanında uzman dokumacıların dokunuşları kaybolmadı, hem de üretim kısmında teknolojik faktörler dahil edilerek halının kullanım ömrü ve dayanıklılığı arttırıldı. Oluşabilecek olağanüstü durumlara karşı dayanıklılığı artan yün cami halıları, sizlere 50 yıla kadar kullanım ömrü sağlayabilmektedir. Altınyıldız Cami Halıları içerisinde ihtiyaçlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz halılar arasında siz de bugüne özel fırsatlarla kaliteli cami halılarına ulaşabileceksiniz.

 

Hediyelik olarak da yapılabilen yün halılar, duvardan duvara süsleme için de kullanılabilmektedir. Yün cami halı, üretimi ve kullanımı tamamen ülkemizde gerçekleşmiş olup, ortalama 100 m² yün halının camiye kaplanana kadar 48 kişiye ekmek kapısı çıkartmaktadır. Yünlerin hikayesi; dağdaki çobandan başlayarak, üretim tesisinde olan dokuma işlemlerine, oradan da döşemecilere kadar uzun bir yolculuğa çıkıyor. Bu noktada hem dayanıklı olması hem de son teknoloji üretim tesisiyle buluşması sayesinde güveye karşı dayanıklı oluyor, ısı ısı tasarrufu sağlıyor, ateş tutmuyor ve antialerjik bir yapıya bürünüyor. Tüm bunlarla birlikte kullanıcıyla buluşan yüm cami halıları, dayanıklı yapıları ve uzun ömürleriyle dikkat çekiyor. Üstelik aşamaların tamamında üretim lisansına sahip olan Altınyıldız Cami Halıları garantisiyle.

 

Yün Cami Halısı Avantajları

Yün cami halısı sahip olduğu birçok özellikle, kullanılan alana da fayda sağlamaktadır. Yün cami halıları, döşendikleri alandan bağımsız olarak uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak, mekan içerisindeki nem durumunu dengelerler. Toz tutmaz yapısı ve birçok avantajıyla da kısa sürede kullanıma hazır hale gelirler. Diz izi yapmaması, toz tutmaması, alev almaması, dezenfektan ve temizlik aletlerine karşı yalıtımının yüksek olması sayesinde, hem rahat kullanılabilir hem de uzun süre dayanabilmektedir.

 

Farklı desenler ile tercih edebileceğiniz cami halısı modelleri arasında, %90 ve %100 yün cami halıları en çok rağbet görenler arasında yer almaktadır. Yün cami halısı modelleri arasında bugüne özel fiyatlarla sahip olmak istediğiniz desenlere, iletişim adresimizden bizlere ulaşarak sahip olabilirsiniz.

 

Yün cami halısının sahip olduğu natural yapı; tercihlerinize göre, sade ve mütevazi ya da gösterişli ve alışımlı bir görünüm sunabilir. Bu noktada tercih ettiğiniz desenler ve renkler yapıya değer katacaktır.

 

Yün Cami Halısı Avantajları:

 • %100 doğaldır.
 • Alev almaz.
 • Güve tutmaz.
 •  
 • Özel üretim.
 • 40 yıla kadar garantili.
 • Toz tutmaz.
 • Yüksek kaliteli.
 • Kolay temizlenebilir.
 • Isı yalıtımı sağlar.
 • Cami ses akustiğini bozmaz.
 • Diz izi. yapmaz.
 • Statik elektriklenme yapmaz.
 • İnsan sirkülasyonuna dayanıklıdır.
 • Renk atmaz.
 • Bütçe dostu fiyatlar.

 

Yün Cami Halısı Fiyatları

Yün cami halısı fiyatları, talep ettiğiniz halı modeline, boyuna ve desenlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Altınyıldız Cami Halıları olarak sizlere sağladığımız eşsiz hizmet ile birlikte; üretimden doğrudan döşemeye kadar sizlere cami halılarını sunmaktayız. Bu sayede siz de sadece bir telefon ile cami halılarınızın siparişini oluşturabilir, keşif ekibimiz ile opsiyonel modeller ve yapılar hakkında fikir alışverişine girebilirsiniz. Kaliteli modeller ve bütçe dostu fiyatlar hakkında detaylı bilgiyi sitemiz içerisinde yer alan iletişim adresinden alabilirsiniz.

 

Altınyıldız Cami Halıları olarak; Manisa’nın Demirci ilçesi içerisinde olan üretim tesisimizden sizlere ihtiyaçlarınıza uygun kullanımda yün ve akrilik halılar sunmaktayız. Cami halısı, yurt halısı, duvardan duvara halı ve otel halısı üretimi, döşemesi ve satış sonrası desteğini oluşturmaktayız. Alanında uzman iş arkadaşlarımız ile halı için talep edilen bölgeyi keşfederek, bölge için en uygun çözümleri sağlamaktayız. Altınlyıldız Cami Halıları olarak halılarımızın sahip olduğu; Alev almaz, güve tutmaz, antialerjik ve toz tutmaz lisanslarıyla, sizlere 40 yıla kadar garanti sağlamaktayız. Türkiye ve dünya çapında sunduğumuz ürünlerimiz hakkında detaylara siz de sitemiz içerisinde yer alan iletişim numaramızdan, mail adresimizden ya da adresimizde bizleri ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 

Yün Cami Halısı Üretimi

Yün cami halısı öncelikli olarak çiftçinin sahip olduğu koyun yünlerinin işlenmesiyle başlamaktadır. Bu aşama içerisinde yünler toplanır ve çiftçiden alınır. Alınan yünler sonrasında büyük kazanlarda yıkanarak, üzerlerindeki mikroplardan arındırılır.

Hazırlanan yünler artık boyanmaya hazır hale gelmiştir. Büyük kazanlarda boyanan yünler, ipliğe dönüştürülmek üzere tarak makinesinden geçirilir. Sonrasında da istenen desen ve ölçüye uygun olarak dokuma ve döşemeye hazır hale getirir. Böylece üretim aşaması tamamlanarak, nakliye ve döşeme aşaması kalmaktadır.

 

Altınyıldız Cami Halıları olarak, satış sonrasında 40 yıllık kullanım garantisini de yine sunmaktayız. 50 yıllık kullanımı olan %100 yün cami halılarımız, ihtiyaçlarınıza uygun olarak ömürlük olarak hizmet sağlayacaktır. Aldığınız üründen tam verim almak ve doğru fiyata kaliteli bir deneyim yaşamak için siz de Altınyıldız Cami Halılarını tercih edin.

 

Ev, iş yeri, depo, cami, otel ve yaşam alanlarınızda halı kaplatmak ve bunun maliyeti hakkında bilgi almak için, sitemizde bulunan iletişim adresinden telefon açabilir ya da maille bizlere ulaşabilirsiniz. Alışılagelmiş döşemelerin aksine, alanında uzman iş arkadaşlarımız, sizlere son teknoloji üretim tesisimizin sağlamış olduğu imkanlarla hizmetlerini sunarak, kaliteli bir deneyim yaşamanız için gereken özveriyi sunacaklardır. Siz de Altınyıldız Cami Halılarını tercih ederek, %100 yün halılarınızı talepleriniz doğrultusunda döşetebilir ve bir ömür rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hizmet sağladığımız referanslar ve iş sahamız ile ilgili detaylara firmamızın iletişim adresinden ulaşabilirsiniz. Duvardan duvara halı, hediyelik halı ve özel isim ya da logolu halıları ile ilgili detaylarıyla ilgili bilgi almak için arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 × five =

%d blogcu bunu beğendi: